Menu
Sepetim

Alışveriş RSS Feed

11 Şub 0-1 Yaş Çocuklar İçin Kitaplar
0 1614
0-1 Yaş Çocuklar İçin KitaplarMutlu Bebek- Dr. Miriam StoppardBu kitap ile bebeğinizin farklı duyguları keşfetmesine ve kavramasına yardımcı olacak, ayrıca onunla birlikte eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Ekstra olarak bebeğinizin hayatı boyunca güçlü olmasını sağlayacak, duygusal dengenin temellerini atacaksınız.Konuşan Hayvanlar- KolektifBu ses..
08 Şub Çocuk Gelişiminde Çocuk Odasının Önemi
0 1834
Çocuk Gelişiminde Çocuk Odasının ÖnemiÇocuğun gelişimi bedensel ve zihinsel olarak iki yönlüdür. Bedensel gelişimi; kilo- boy artışı, zihinsel gelişimi ise anlama ve öğrenme yetilerinin ilerlemesidir. Bir çocuğun gelişimi doğru tasarlanmış bir çevreyle olasıdır.  Çocuk odası düzenlenirken, çocuğun yapısı, gelişimi ve ihtiyaçları göz önüne alınmalıd..
05 Şub Bir Annenin Kıyafet Seçimi Grimmsi
0 734
Bir anne çocuğuna kıyafet alırken neyi düşünür?Tabi ki de ilklerinden biri kumaşın kalitesidir. Çocuklar hassas tenli olduğundan ötürü kalitesiz kumaşlar onlarda alerji dahi yapabilir. Bu sebeptendir ki pamuk kumaşlar her zaman daha çok tercih edilmelidir. Aynı zamanda kumaşın çocuğu sıkmaması, hareketlerini kısıtlamaması çok önemlidir. Tabi ki bun..
26 Oca Oyun ve Oyuncak
0 637
OYUN VE OYUNCAK Türk Dil Kurumu (TDK), oyunu; yetenek ve zekâ geliştirici, belli kuralları olan, iyi vakit geçirmeye yarayan eğlence olarak, oyuncağı ise oyun aracı olarak tanımlamaktadır . Ancak, çocuk gelişimi açısından ele alındığında oyuncak ile anlam açısından ayrılmaz parçası olan oyunu, yalnızca eğlence olarak nitelemek yetersiz kalmaktadır..
25 Oca Çocuk Kıyafetlerinde Aksesuar Kullanımının Önemi
0 765
Çocuk Kıyafetlerinde Aksesuar Kullanımının ÖnemiÇocuk giysilerinde fonksiyonel veya süsleme amaçlı çeşitli aksesuarlar kullanılır. Bunlar; aplike ve nakışlar, boncuklar, fiyonklar, düğmeler, pırıltılı süslemeler (pul, payet vb.), bağcık, kordon ve lastikler, metal tokalar ve rivetler, ponponlar, fermuarlar, çıtçıtlar, kurdela ve şeritler, danteller..
22 Ara ÇOCUK GİYSİLERİNDE DOĞAL LİFLERİN ÖNEMİ
0 924
ÇOCUK GİYSİLERİNDE DOĞAL LİFLERİN ÖNEMİDoğa her kültürde ve çağda tekstil ve giysilerin tasarımında da insanlar için ilham kaynağı olmuştur. İpek başta olmak üzere doğal lifler referans alınarak rejenere lifler ve sentetik lifler geliştirilmiştir. Günümüzde de hala tekstil, giyim ve moda tasarımında doğadan esinlenme devam etmektedir. Dünya nüfusun..
15 Ara Akıllı Tekstil - Akıllı Tekstil Ürünleri
0 1800
Akıllı Tekstil  Son yıllarda, küresel ısınma ve kirlilik, enerji elde etmek için fosil madde esaslı yakıtların ağırlıklı olarak kullanılmasının da etkisiyle, dünyadaki yaşamsal faaliyetleri tehdit edecek bir boyuta ulaşmıştır. Bu nedenle günümüzde, günlük hayatta ve sanayide kullanılması zorunlu elektrik enerjisinin, çevreye en az zarar verecek biç..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)