Bir anne çocuğuna kıyafet alırken neyi düşünür?

Tabi ki de ilklerinden biri kumaşın kalitesidir. Çocuklar hassas tenli olduğundan ötürü kalitesiz kumaşlar onlarda alerji dahi yapabilir. Bu sebeptendir ki pamuk kumaşlar her zaman daha çok tercih edilmelidir. Aynı zamanda kumaşın çocuğu sıkmaması, hareketlerini kısıtlamaması çok önemlidir. Tabi ki bunların yanı sıra ürünlerin yıkandıktan sonra kalitesinin bozulmaması, çekmemesi bir anne için çokça mühimdir.

   

Grimmsi Çocuk Tasarım’ı Neden Tercih Etmelisiniz?

Öncelikle Grimmsi markasının kurucusunun da bir anne olması bu konuda tecrübe yaratmaktadır. Böylelikle tüketicilerinde isteklerini daha iyi karşılamasına sebep olduğundan ürünlerimizi son derecede cazip kılmaktadır.

Ürünlerimiz pamuklu kumaştan yapılmış, çocukların hareketlerini kısıtlamayacak kalıplarda yapılmıştır. Ayrıca tarz bakımından Türkiye’de nadir bulunan sokak stili temel alınmıştır. Sokak stili her ebeveyn tarafından tercih edilmese dahi belli başlı birkaç parça her çocuğun dolabında mutlaka olmalıdır. Örneğin salaş, rahat, pamuklu tişörtümüz olan Street T-Shirt her parçanın üstüne rahatlıkla giyilebilir ve kombinlenebilir. Ürüne aşağıda koyacağım linkten bakabilir, farklı modellere de göz atabilirsiniz.

buradan detayları görebilirsiniz