Menu
Sepetim

Çocuk Modası RSS Feed

01 Şub Ebeveyn-Çocuk İlişkisi
0 820
 EBEVEYN-ÇOCUK İLİŞKİSİ İnsan hayatındaki en önemli ilk ilişki ebeveyn çocuk ilişkisidir. Hayat boyunca kurulacak diğer ilişkiler için referans noktamızı ebeveynlerimizle kurduğumuz ilişki oluşturur. Ebeveyn çocuk ilişkisinde çok fazla kırgınlık, incinme, hasar oluşursa bunları tamir etmek çok zordur. Çocuklarınızla kurduğunuz ilişkide takdir, sev..
28 Oca Eskişehir Çocuk Giyim
0 964
Eskişehir Çocuk Giyim ÜrünleriGrimmsi olarak Eskişehir'de çocuk giyim ve çocuk modası ürünlerinde kendine özgü bir çizgisi bulunan, kaliteli ve uzun ömürlü çocuk kıyafetleri üretiyor - tasarlıyoruz. Ürünlerimiz özellikle Uluslararası pazarda çocuk giyim ihracatı başta olmak üzere ulusal pazarda da çok fazla talep görmesi nedeni ile online olarak sa..
05 Oca Çocuk ve Moda
0 710
Çocuk ve ModaBilişsel faktörlerden biri olan yaş, tüketici bilgi seviyesi ve karar verme yetilerinin gelişimine katkı sağlamaktadır.Örneğin bilişsel seviyenin gelişmiş olması, ürünlerin değerlendirilmesini, farklı alternatiflerin karşılaştırılmasını ve herhangi bir ürünün satın alınmak üzere seçilmesini kolaylaştırmaktadır.  Yaş, sosyal gelişim bak..
18 Ara Çocuk Kıyafetlerinde Doğal Boyalar | Kumaşlarda Boya Kullanımı
0 1687
Çocuk Kıyafetlerinde Doğal Boyalar | Kumaşlarda Boya Kullanımıİnsanlık var olduğu zamandan bugüne kadar örtünme ihtiyacını karşılamak ve doğanın zorlu şartlarından korunabilmek amacıyla çeşitli tekstil yüzeylerini üretmiştir. Bu amaçla tarih öncesi çağlardan 19.yy’a kadar insanlar tekstil ürünlerinin renklendirmesinde doğal boyalardan yararlanmışla..
28 Eyl grimmsi blog
Grimmsiadmin 0 3681
Bu günlerde sadece yetişkinler değil çocuklar da moda trendlerini belirliyor. Yetişkinlerin hakim olduğu bir sektör olduğu günler geride kaldı, artık çocuk moda trendlerini vurgulayan sayfalar, bloglar, web siteleri ve Instagram gönderileri bulabilirsiniz. Bütün bunlar sadece çocuklar için muazzam seçenekler yaratmakla kalmadı, aynı zamanda onları ..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)